Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Se poate falsifica o carte de identitate ?
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Se poate falsifica o carte de identitate ?

se poate falsifica ci daca se cunoaste cnpul si seria buletinului?
pai nu e prost cine cere...
posibil dar cred ca ii interesau numai banii asa cum a spus domnul Ares
Domnisoara , opriti-va si lasati lucrurile asa cum s-au intamplat. Mai bine ganditi-va la lectia pe care ar trebui sa o fi invatat , si anume , sa nu mai credeti in toate vorbele barbatilor "indragostiti" de pe site-urile de socializare , si sa le mai si platiti colete inexistente. Excroci sunt multi , pt. ca sunt si multi naivi , visatori , oameni singuri care isi fac iluzii.
Nu cred ca va face ceva cu datele dvs, ca nu are ce.