Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere SNG 2015
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere SNG 2015

Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2015.Spor al învăţat! :justcuz:
Patricia_, utilizator
De pe site ul CSM!!..Din pacate sunt doar 63 de locuri jumatate din cate au fost anul trecut :( iar taxa de inscriere este de 400 lei ...nici eu nu prea inteleg de ce sunt atat de putine locuri in conditiile in care se vorbeste despre criza personalului auxiliar din instante
Cu atatea locuri... Mi- am pierdut orice speranta :(
Se vorbea anul trecut de teste admitere SNG . Are cineva ?Daca da, de unde pot fi procurate? Cred ca nu este suficient doar sa inveti.Formularea intrebarilor iti poate da batai de cap la concurs. #-o
firicel, utilizator
firicel a scris:

Se vorbea anul trecut de teste admitere SNG . Are cineva ?Daca da, de unde pot fi procurate? Cred ca nu este suficient doar sa inveti.Formularea intrebarilor iti poate da batai de cap la concurs. #-o

Este suficient sa inveti, crede-ma, nu e cazul sa te complici cu teste, sau mai nou, cursuri de pregatire pentru admitere SNG, ultima gaselnita a unor baieti destepti...
Multumesc pentru raspuns:)