avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 897 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere SNG 2015
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere SNG 2015

Am deschis acest topic pentru a discuta probleme legate de admiterea la SNG sesiunea 2015.Spor al învăţat! :justcuz:
Ultima modificare: Marți, 21 Octombrie 2014
Patricia_, utilizator
De pe site ul CSM!!..Din pacate sunt doar 63 de locuri jumatate din cate au fost anul trecut :( iar taxa de inscriere este de 400 lei ...nici eu nu prea inteleg de ce sunt atat de putine locuri in conditiile in care se vorbeste despre criza personalului auxiliar din instante
Cu atatea locuri... Mi- am pierdut orice speranta :(
Se vorbea anul trecut de teste admitere SNG . Are cineva ?Daca da, de unde pot fi procurate? Cred ca nu este suficient doar sa inveti.Formularea intrebarilor iti poate da batai de cap la concurs. #-o
Ultima modificare: Luni, 2 Februarie 2015
firicel, utilizator
firicel a scris:

Se vorbea anul trecut de teste admitere SNG . Are cineva ?Daca da, de unde pot fi procurate? Cred ca nu este suficient doar sa inveti.Formularea intrebarilor iti poate da batai de cap la concurs. #-o


Este suficient sa inveti, crede-ma, nu e cazul sa te complici cu teste, sau mai nou, cursuri de pregatire pentru admitere SNG, ultima gaselnita a unor baieti destepti...
Multumesc pentru raspuns:)

Alte discuții în legătură

Admitere sng 2013 DahliaNoir DahliaNoir Executivul a aprobat marti, 30.10.2012, in cadrul sedintei de guvern, proiectul de Hotarare pentru modificarea Hotararii Guvernului nr. 652/2009 privind ... (vezi toată discuția)
Admitere scoala nationala de grefieri septembrie 2010. allyynnutza allyynnutza Buna ziua. As vrea sa stiu daca are cineva idee despre admiterea la scoala natioanala de grefieri din septembrie 2010. Pe site-ul csm-ului, in calendarul ... (vezi toată discuția)
Sng si inm ContSters89182 ContSters89182 Buna. Am o prietena care da impreuna cu mine, la inm. Dar, ea doreste sa dea si la sng. Ce face daca reuseste la amandoua? Are posibilitatea sa aleaga doar ... (vezi toată discuția)