Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal=registrul de evidenta a salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal=registrul de evidenta a salariatilor

va rog frumos sa-mi trimiteti si mie daca aveti kitul de instalare pentru revisal versiunea 1.0.0.
Revin cu o alta problema legata de Revisal. Afland anul acesta de acest program, am introdus toti angajatii firmei incepand cu anul 2006 cum cere legea si am depus revisalul, insa pe site-ul unde se depune online revisalul am descoperit ca acesta a mai fost depus inca de 2 ori, iar acum sunt angajati care apar in dublu exemplar pe site. Cum as putea sa fac astfel incat sa apara doar versiunea depusa recent care e cea mai completa si sa scap de angajatii care apar in dublu exemplar? Din cate am vazut, nu se poate sterge nimic.
Multumesc anticipat!
Sunt la zi cu Revisal-ul. Mai trebuie depus ceva la ITM?
anca55:
Daca sunteti la zi cu el, transmiteti-l la ITM si gata!

serena82:
Luati legatura cu suportregistru@inspectia muncii.ro autorii acestui program si ei va vor spune ce sa faceti.
Multumesc frumos pentru raspuns.
Este la zi completat online, adica pe site-ul lor, user si parola mea am adaugat fisierele xml. Mai trebuie depus/transmis undeva?:((