avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 568 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal=registrul de evidenta a salariatilor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal=registrul de evidenta a salariatilor

va rog frumos sa-mi trimiteti si mie daca aveti kitul de instalare pentru revisal versiunea 1.0.0.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:08, 12 Septembrie 2011
Revin cu o alta problema legata de Revisal. Afland anul acesta de acest program, am introdus toti angajatii firmei incepand cu anul 2006 cum cere legea si am depus revisalul, insa pe site-ul unde se depune online revisalul am descoperit ca acesta a mai fost depus inca de 2 ori, iar acum sunt angajati care apar in dublu exemplar pe site. Cum as putea sa fac astfel incat sa apara doar versiunea depusa recent care e cea mai completa si sa scap de angajatii care apar in dublu exemplar? Din cate am vazut, nu se poate sterge nimic.
Multumesc anticipat!
Sunt la zi cu Revisal-ul. Mai trebuie depus ceva la ITM?
anca55:
Daca sunteti la zi cu el, transmiteti-l la ITM si gata!

serena82:
Luati legatura cu suportregistru@inspectia muncii.ro autorii acestui program si ei va vor spune ce sa faceti.
Multumesc frumos pentru raspuns.
Este la zi completat online, adica pe site-ul lor, user si parola mea am adaugat fisierele xml. Mai trebuie depus/transmis undeva?:((

Alte discuții în legătură

Revisal Sorin Farcas Sorin Farcas O mica definitie si mici explicatii vis-a-vis de ...REVISAL? (vezi toată discuția)
Revisal 2010 zanu zanu Ave tuturor, Va retin atentia asupra urmatoarei probleme dorind, bineinteles un sfat. HG 37/2010 modifica HG 161/2006: “Art. 4 (1) Angajatorii au ... (vezi toată discuția)
Cum inregsitrati contractele individuale de munca smeagull smeagull Buna ziua dragi co-forumisti, In \"lumina\" faptului ca nu se mai inregistreaza la ITM contractele individuale de munca, prima mea dilema este: Cum ... (vezi toată discuția)