Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Salariu
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Salariu

Vreau sa stiu la un nr. de 240 ore lucrate pe luna ce salariu primesc.Multumesc.Contractul de munca este minim pe economii.
Multumesc de raspuns .Mai vreau sa stiu daca voi primi in salariul net explicat mai sus si bonuri valorice sau pana la valoarea netului explicat..Valoarea bonurilor sunt de 9 lei .