Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... calitate procesuala
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

calitate procesuala

reprezint o societate de asigurari si am fost dati in judecata de catre mostenitoarea unei foste asigurate. are mostenitoarea calitate procesuala activa? solicita despagubiri pentru faptul ca defuncta nu a incasat asigurarea pentru un incident mai vechi.
multumesc,
andreea

multumesc foarte mult.