Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Proprietar cota 1/1
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Proprietar cota 1/1

Am cumparat un apartament la licitatie. Mentionez ca sunt casatorita . In cartea funciara sunt trecuta eu cu cota 1/1 . A trecut jumatate jumatate de an si m-am hotarat sa-l vand. Am nevoie de semnatura sotului ?Multumesc , astept raspuns !
Nu figurez casatorita si nu s-a pus in discutie. Am cumparat la licitatie , adjudecatar sunt eu !In C.F. tot numai eu !
vrani, utilizator