Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Termen depunere dosar Concediu crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Termen depunere dosar Concediu crestere copil

Buna ziua
Poate o mamica depune dosarul la primarie pt obtinerea indemnizatiei de crestere copil inainte cu o luna de a i se finaliza concediu de sarcina si lehuzie?
Musai trebuie depus dupa ce a stat in acel concediu medical de 126 zile?
Daca aveti toate datele necesare puteti sa procedatri asa cum ati spus mai sus.