Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... activare cont - imposibil de realizat
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

activare cont - imposibil de realizat

Buna ziua,

contul meu apare ca fiind inactiv. Urmez pasii pentru a-l activa dar nu se intampla nimic.
Astfel dau click deasupra avatarului si sunt anuntat ca am primit un email unde voi gasi o adresa pe care sa fac click.
In email nu exista posibilitatea sa dai click pe ceva. nici daca tastez acea adresa " activare cont avocatnet.ro ' pe browser nu se intampla nimic.

Cum imi activez contul?

Multumesc,
Av. Boncu
buna ziua,
am probleme si eu cu activarea contului.
imi apare ca inactiv.
incerc sa pun o intrebare pe forum dar sunt blocata la "da accept conditiile"
multumesc
Buna ziua!
Din pacate, sunt in aceeasi ipostaza de imposibilitate
accesare cont!
Va rog sa-mi sugerati o cale prin care sa pot rezolva problema.
Multumesc anticipat!
V-ati verificat casuta de mail?
Ar fi trebuit sa primiti un mail la adresa pe care ati folosit-o ca sa va inregistrati, cu titlul Contul tau a fost inregistrat cu succes
si cu acest continut:

Draga eficienta,

Iti multumim pentru inscrierea ca membru al comunitatii Avocatnet.ro (AvocatNET.ro apartine Legalnet).

Contul tau de membru Avocatnet.ro are acum urmatoarele coordonate:

Username: eficienta
Parola: (care v-ati ales-o

Activeaza-ti contul apasand pe linkul de mai jos ACTIVARE CONT AVOCATNET.RO

Daca nu ati primit un astfel de mail, poate nu ati introdus bine adresa.