avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1939 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... activare cont - imposibil de realizat
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

activare cont - imposibil de realizat

Buna ziua,

contul meu apare ca fiind inactiv. Urmez pasii pentru a-l activa dar nu se intampla nimic.
Astfel dau click deasupra avatarului si sunt anuntat ca am primit un email unde voi gasi o adresa pe care sa fac click.
In email nu exista posibilitatea sa dai click pe ceva. nici daca tastez acea adresa " activare cont avocatnet.ro ' pe browser nu se intampla nimic.

Cum imi activez contul?

Multumesc,
Av. Boncu
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 12:06, 27 Februarie 2012
buna ziua,
am probleme si eu cu activarea contului.
imi apare ca inactiv.
incerc sa pun o intrebare pe forum dar sunt blocata la "da accept conditiile"
multumesc
Buna ziua!
Din pacate, sunt in aceeasi ipostaza de imposibilitate
accesare cont!
Va rog sa-mi sugerati o cale prin care sa pot rezolva problema.
Multumesc anticipat!
V-ati verificat casuta de mail?
Ar fi trebuit sa primiti un mail la adresa pe care ati folosit-o ca sa va inregistrati, cu titlul Contul tau a fost inregistrat cu succes
si cu acest continut:


Draga eficienta,

Iti multumim pentru inscrierea ca membru al comunitatii Avocatnet.ro (AvocatNET.ro apartine Legalnet).

Contul tau de membru Avocatnet.ro are acum urmatoarele coordonate:

Username: eficienta
Parola: (care v-ati ales-o

Activeaza-ti contul apasand pe linkul de mai jos ACTIVARE CONT AVOCATNET.RO


Daca nu ati primit un astfel de mail, poate nu ati introdus bine adresa.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cont inactiv Raluca ANA Raluca ANA Buna ziua, Desi pot sa scriu aici mesaj, atunci cand am dorit sa dau un mesaj privat imi aparea mentiunea in partea de sus a ecranului: contul tau este ... (vezi toată discuția)
Ce inseamna "cont inactiv"? Alin Popescu Alin Popescu Incepand de ieri, 6 martie 2009, am introdus ideea de activare a contului, pentru a elimina astfel cateva disfunctionalitati pe care le-am observat in ultima ... (vezi toată discuția)
Schimbare avatar ContSters64839 ContSters64839 Sunt de aproape un an inregistrat pe site-ul avocatnet.ro si n-am avut absolut nici o problema tehnica pana acum vreo saptamana. Am incercat sa remediez singur ... (vezi toată discuția)