Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperarea bunurilor incredintate salariatului prin ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperarea bunurilor incredintate salariatului prin Proces-verbal!

Ati putea sa-mi sugerati calea cea mai sigura si rapida de urmat pentru a recupera de la salariat masina si computerul ce i-au fost incredintate cu PV de predare primire?
Precizez ca in acest moment salariatul se afla in concediu medical si nu-i sunt necesare aceste bunuri.
Multumesc anticipat de raspuns!
Bunurile respective pot fi preluate, tot in baza unui proces verbal, de la salariatul respectiv care se afla in concediu medical de catre un reprezentant al angajatorului.