Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Amenda pentru munca la negru
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Amenda pentru munca la negru

Sunt PFA si vreau sa renunt.Daca sunt prins lucrind fara autorizatie care este amenda?
Va multumesc
Pentru a desfasura activitate pe P.F.A. ca instatalator nu va mai trebuie si alta autorizatie.

Deci, spor la treaba!