Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... intampinare judecatorie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

intampinare judecatorie

Buna ziua! Daca un proces este intrerupt deoarece instanta respectiva se declara din oficiu incompetenta sa analizeze cazul, mai trebuie sa desemnez pe cineva sa ma reprezinte?
Trebuie sa va adresati unui avocat din tara respectiva care,cunoaste legislatia de acolo,noi de aici din Romania nu va putem da decat sfaturi cu caracter general si nu concret.