Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legalitate program 12/24 - 12/48
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legalitate program 12/24 - 12/48

Buna ziua,

am nevoie de ajutor... in exprimare #-o Cum explic cuiva de ce nu e legal 12/24... si atat si ca trebuie sa fie 12/24, 12/48, va rog?
Se calculeza in functie de zilele lucrate .