Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... referitor la actele pentru dosarul de somaj
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

referitor la actele pentru dosarul de somaj

In conditiile in care am fost angajat la o firma care are sediul in Bucuresti timp de un an de zile inepand cu 15 aprilie 2009 am fost disponibilizat urmand sa primesc actele pentru somaj impreuna cu cartea de munca . Pana la 31-iulie 2009 nu am primit nimic si sunt amanat ori de cate ori iau legatura cu serviciul financiar spunandu-mi ca nu sunt gata actele . As dori un sfat vizavi de problema mea
trebuie sa fac sesizare la ITM Bucuresti sau la ITM de pe raza localitatii de domiciliu ?
la ITM Bucuresti