Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... examen primire in barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

examen primire in barou

as vrea sa stiu care sunt materiile optionale pt examen, inca nu m-am inscris
tocmai aici e clenciul ca trebuie sa fie musai din baroul respectiv. altfel s-ar indrepta multi bucuresteni sau clujeni, ieseni spre judetele cu promovabilitate mai buna....nu? apoi si-ar gasi aici indrumator si....totul ar fi struna.
si reciproca e valabila.
mersi mult alex, bafta si tie.:thumbup: