Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Luarea in spatiu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Luarea in spatiu

Doresc sa stiu daca dupa ce am luat pe cineva in spatiu mai pot vinde casa fara semnatura acelei persoane pe care am luat-o in spatiu
Bineinteles ca puteti vinde apartamentul , este bun propriu si puteti dispune de acest lucru dupa bunul plac.Faptul ca ati luat o persoana in spatiu nu presupe din partea dvs. nicio obligatie.