Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Diurna externa legala fara a fi asimilata salariului?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Diurna externa legala fara a fi asimilata salariului?

O Agentie de Munca temporara care are soferii angajati .
Soferi angajati care isi desfaoara activitatea pe comunitate pe o perioada de 30 zile uneori 60 zile pot primi diurna externa legala fara a fi asimilata salariului?
Au dreptul la diurna de 35 de euro pe zi fara ca aceasta sa fie asimilata salariului?
Sunt angajatii agentiei de munca din Romania