Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lipsa gestiune si recuperare sume de la angajata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lipsa gestiune si recuperare sume de la angajata

am o vinzatoare la un chiosc ,am facut inventar a iesit cu minus cum pot recupera suma? Inca ceva eu nu i-am lasat scris nicaieri stocul de pornire ce ziceti trebuie ea sa stie stocul de pornire pt a-si regla urmatorul inventar?
Cum poate influenta raportat la actualul angajat ?.. Sunt in lipsa de inspiratie :) Ma puteti ajuta ?