Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... creare post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

creare post

Buna ziua. Care este modalitatea in care se creaza un post nou in cadrul unei societati? Trebuie supus aprobarii consiliului de administratie?
Trebuie mai intai facuta o decizie AGa de infiintare a unui nou post , apoi se va modifica organigrama sau statul de functiuni al societatii si , in ultimul rand, se poate face angajarea.