Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Hotarare judecatoreasca nelegala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Hotarare judecatoreasca nelegala

Daca este asa, ce se poate face?
Am avut avocat, motivele de recurs au fost formulate in scris si depuse in termen legal, avocatului i s-a permis sa sustina, putin si...gata! Dar parca stiu ca apelul se desfasoara In contradictoriu?
courvoisier, utilizator