Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva documente SC SERE Codlea SA
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva documente SC SERE Codlea SA

Buna,

ma poate ajuta cineva cu o informative legata de locul unde a fost mutate arhiva de documente de la SC Sere Codlea SA?

As avea nevoie de revizuirea unei adeverinte de incadrare in grupa a-2-a de munca, si e important sa gasesc locatia.
Multumesc!
vreau sa stiu si eu unde sa mutat arhiva sc sere codlea sa. O adres un nr contact . pe adresa lichidatorilui su gasasc nici un raspuns
GENERAL GROUP EXPERT SPRL
Calitate: lichidator judiciar
Sediu: Bucureşti Sectorul 2, Şos. Mihai Bravu, Nr. 107-119, Bloc E1, Scara 4, Etaj 2, Ap. 107
Telefon: 0730 098 654
Bună ziua! Arhiva cărților de muncă Sere Codlea unde aș putea merge să o găsesc ?
Irina ilies, utilizator
Ati intrebat la lichidatorul de mai sus unde se afla arhiva?
Nu răspunde nimeni. Îmi răspunde căsuța vocală.

Cornel Vasile a scris:

Ati intrebat la lichidatorul de mai sus unde se afla arhiva?