Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... consum de droguri de risc
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

consum de droguri de risc

buna ziua. in urma unei anchete, au fost chemati mai multi minori, printre care si eu, pentru interogarea intr un dosar cu consumul de marijuana. m am prezentat acolo, la declaratie am recunoscut ca am consumat. ce mi s ar putea intampla? m as putea alege cu dosar penal? sau cu amenda?
barbustefan, utilizator
Recunoașteți de la cine ați cumpărat și poate se va schimba calitatea în care ești audiat în cea de martor.