Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Vicepresedinte asociatie de propridtari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Vicepresedinte asociatie de propridtari

Intr-o asociatie de proprietari functia de vicepresedinte pe perioada de 12 luni cu un salariu mai mare decat restul membrilor comitetului este legala tinand cot ca legea 230 spune ca numai temporarse poate numii un vicepresedinte
in formulare nu spune "vicepresedinte" ci "o alta persoana.