Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Copii care tipa ziua ore in sir in jurul blocului se ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Copii care tipa ziua ore in sir in jurul blocului se considera tulburare a linisti publice?

De citiva ani zilnic ,strigate ,urlete ore in sir ,sunt copii huligani ?sau cum pot fi catalogati in aceasta democratie romaneasca?Se poate cumva linisti acesti indivizi minori legal?
Am intrebat la politia jude teana si m-i sa spus ca ei nu pot verifica felul in care i-si desfasoara activitatea politia locala. De la politia locala ,raspunsul a fost ca superiorul lor cel mai mare este doar primarul si URMATORUL doar DUMNEZEU.De asemenea politistul intrebat de mine de la judet a spus ca pe internet se mai dau si date eronate ,ca si raspunsul privind verificarea posibila a politistilor locali de catre politia judeteana.E u nu stiu ce sa zic .