Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... verificare seriozitate
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

verificare seriozitate

cum se poate verifica seriozitate unei firme ?
solvabilitatea , respectarea contractelor , plata la timp ?

ENGFULL a scris:
cum se poate verifica seriozitate unei firme ?
solvabilitatea , respectarea contractelor , plata la timp ?

Buna ziua,
Pe langa celelalte sugestii de mai sus, incercati si:
[ link extern ] /
Cea mai buna varianta => un detectiv particular va poate
'' raspunde '' la toate indoielile pe care la aveti in legatura cu
un viitor partener de afaceri ( daca este bun platnic
, respecta calitatea produselor sau serviciilor pe care le ofera ) ATENTIE ! Costa destul de mult ! Supravegherea si '' culegerea de informatii '' costa dar
Va scoate din '' necazuri '' ! Daca urmeaza sa faceti o tranzactie mare
nu va '' astupati '' buzunarele ! Merita efortul !
De cat sa pierdeti timp , bani si nervi prin tribunale DUPA
O ''TEAPA'' '' BINE lucrata '' este de preferat sa platiti un
Profesionist care sa '' culeaga '' toate informatiile posibile despre
Viitorii parteneri de afaceri !!!!!