Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu

Buna seara. Am lucrat 4 luni jumatate ca vanzatoare ,luna aprilie si mai am avut contract de 4 ore ,iunie si iulie contract de 6 ore ,iar de pe 1 august pana pe 16 august cand am terminat activitatea la locul de munca am avut contract cu 8 ore.pot beneficia de bani pentru concediu?
Ciprian Sandu, utilizator
Ok, multumesc pentru lamurire! ☺