Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Radiere vehicul
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Radiere vehicul

Buna ziua se poate radia masina fara actele necesare,gen talon si certificat de inmatriculare?Va multumesc anticipat
Contactul de comodat nu își are rostul o dată ce sunteti propietar.
Eu personal nu vad logica întocmirii lui o dată ce aveați deja încheiat contractul de vânzare cumparare. Ati primit actele mașinii.
Puteati face orice verificari si inainte de tranzactie.
Ati platit prețul vânzării?
Dacă descopereati ceva cum procesări?
Nu ati descoperit nimic, nu mai aveti nici un motiv sa amanati înmatricularea pe numele dvs.
Contactul de comodat nu își are rostul o dată ce sunteti propietar.
Eu personal nu vad logica întocmirii lui o dată ce aveați deja încheiat contractul de vânzare cumparare. Ati primit actele mașinii.
Puteati face orice verificari si inainte de tranzactie.
Ati platit prețul vânzării?
Dacă descopereati ceva cum procesări?
Nu ati descoperit nimic, nu mai aveti nici un motiv sa amanati înmatricularea pe numele dvs.