Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Anulare contestație decizie recalculare pensie
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Anulare contestație decizie recalculare pensie

Ce se mai poate face după ce Tribunalul mi-a anulat contestația deciziei de recalculare a pensiei și mia respins cererea de reexaminare ca neîntemeiată, fără cale de atac?
Daca inca sunteti inca in termenul de contestatie, consider ca puteti depune alta.
Deoarece am făcut cererea prin mandatar, actele de procedură îi sunt comunicare acestuia și încă nu am reușit să-mi fac copii dar am înțeles că mandatarul trebuia să depună o procură specială și nu a depus-o. Vă mulțumesc!

-eliminare citate-
Manuela Rășină, administrator