Forum Discuţii juridice Executare silită De unde obține un executor judecătoresc informații ...
Discuție deschisă în Executare silită

De unde obține un executor judecătoresc informații despre angajatorul, veniturile și conturile debitorului?

Buna seara. De unde obtine un executor judecatoresc informatii despre conturile bancare? dar despe angajator ? dar despre venituri. Multumesc frumos.
Manuela Rășină, administrator
Fiindca nu sunt atatea in Romania! Numarati-le daca nu credeti!
prepeleac, utilizator
Am avut si 70 de adrese de infiintare de poprire intr-un dosar.
Doamna Liliana
Sunt uimit cum in data de 25.10 instanta aproba executarea silita iar in data de 10.11 toate conturile erau poprite. Abia in 27.11 am primit actele de executare silita. Unde este corectitudinea ???? . Multumesc frumos.
Ce vi se pare incorect sau suspect ?