avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 948 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită De unde obține un executor judecătoresc informații ...
Discuție deschisă în Executare silită

De unde obține un executor judecătoresc informații despre angajatorul, veniturile și conturile debitorului?

Buna seara. De unde obtine un executor judecatoresc informatii despre conturile bancare? dar despe angajator ? dar despre venituri. Multumesc frumos.
Ultima modificare: Joi, 30 Noiembrie 2017
Manuela Rășină, administrator
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 07:39, 30 Noiembrie 2017
Fiindca nu sunt atatea in Romania! Numarati-le daca nu credeti!
Ultima modificare: Miercuri, 29 Noiembrie 2017
prepeleac, utilizator
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Am avut si 70 de adrese de infiintare de poprire intr-un dosar.
Doamna Liliana
Sunt uimit cum in data de 25.10 instanta aproba executarea silita iar in data de 10.11 toate conturile erau poprite. Abia in 27.11 am primit actele de executare silita. Unde este corectitudinea ???? . Multumesc frumos.
Ce vi se pare incorect sau suspect ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Poprire pensie Rokvit Rokvit Pensia o primesc in cont la BRD Group Société Generale în România,și este virată de Ministerul de Interne. Nu locuiesc în România și nu am niciun bun ... (vezi toată discuția)
Executare silita - poprire conturi __EVA__ __EVA__ In cazul in care executarea silita a fost declansata si poprirea conturilor a fost instaurata, debitul creeaza in continuare dobanzi sau penalitati? Daca ... (vezi toată discuția)
Este abuz sau nu? sept_mihaela sept_mihaela am poprire pe salariu 1|3 ,pe care societatea o livreaza lunar in contul executorului,de ce acum mi sss-au blocat si conturile?nu mai inteleg nimic,puteti dv ... (vezi toată discuția)