Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Prezumția de vinovăție
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Prezumția de vinovăție

EXISTA PREZUMPTIA DE VINOVATIE?,SI DACA DA,IN CE CONDITII EA EXISTA?
Manuela Rășină, administrator
Multumesc mult.
Beneficiază de prezumție dar...sansele sa fie achitat sunt infime cu toata prezumția de nevinovăție...
Doar sa nu fie probe deloc sau sa fie atat de confuze incat sa nu fie clar nimic...