Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Banii pe concediu de odihna 2017, neefectuat.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Banii pe concediu de odihna 2017, neefectuat.

Buna ziua si La multi ani!
Bugetar, concediu medical cod 14 din Februarie 2017 decedat in 20 Dec 2017, nu a efectuat concediu de odihna pentru anul 2017.

Ce drepturi legale ar trebui sa aiba in situatia respectiva sau daca nu cumva in aceasta situatie, fiind aproape tot anul in concediu medical, nu mai beneficiaza de compensarea in bani?

Sa aveti un an fericit si linistit?

nuzicacu, utilizator
Sincer, asta era raspunsul pe care ma asteptam ca ar trebui sa-l primesc dar eram putin sceptic, ca veti mai reveni.
Imi plac bărbații fermi, care nu lasa lucrurile nelamurite.

Multumesc mult si respectele mele.

Consider ca subiectul este lamurit si se poate inchide Discutia.

P.S. Ruda despre care discutam, a fost sotia mea.