avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 786 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum poti avea acces la arhivele unei firme care nu mai axista?

am nevoie de o adeverinta de la o firma care s-a desfiintat dupa 1990.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:30, 18 Februarie 2024
Arhiva Ufet Craiova secția cernele
Intrebati la Direcţia Judeţeană a Arhivelor Naţionale Dolj
Adresa: Craiova, str. Libertăţii nr. 34, jud. Dolj
Telefon: 0251/416.661
Fax: 0251/419.100
E-mail: dolj@arhivelenationale.ro

sau

UFET Craiova ---- Întreprinderea forestiera de exploatare si transport Craiova ---- Regia autonomă "Sudrel" Bucureşti --- Societatea Comercială "Robur" - S.a. Tîrgu Jiu (lantul reorganizarii de-a lungul timpului) - radiata cu
SC BNP CONSULT SA - lichidator judiciar
Sediu: CRAIOVA, Str. NICOLAE BĂLCESCU, Bloc M15C, Scara 1, Ap. 4, Judet Dolj
Bună seara , unde se găsește arhiva de la cariera de piatra Ovidiu Costanta , 1980 va rog , și arhiva electromontaj iasi 1981 , va rog din suflet sa ma ajutați, ii trebuie tatălui meu adeverință pentru pensionare!
Pentru cariera de piatra întrebați aici
[ link extern ]

Pentru Electromontaj, aici
[ link extern ] /
Ultima modificare: Sâmbătă, 28 Ianuarie 2023
Cornel Vasile, Consilier juridic
Am pierdut cartea de munca si nu stiu cum sa récupérez anii lucrați la Combinatul Chimic Craiova și la Oltcit s.a. Craiova multumesc

Alte discuții în legătură

Carte de muncă Stanciu Paula Denisa Stanciu Paula Denisa Cum pot gasi cartea de munca de la combinatul chimic craiova (vezi toată discuția)
Buna ziua. va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea ... Maria Blindu Maria Blindu Buna ziua. Va rog, imi puteti spune cum reusesc sa gasesc cartea de munca a tatalui meu? A lucrat la IUGTC CRAIOVA. (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime harieta harieta cum pot obtine adeverinta de vechime de la intreprinderea poligrafica oltenia din craiova din perioada 1970-1972 (vezi toată discuția)