Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... cerere debitor
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

cerere debitor

pot intra in procedura de faliment la cererea mea ca debitor daca am depasit termenul acela de 30 de zile ? adica am facturi neachitate mai vechi de 2 luni. Intru direct in procedura simplificata ? nu inteleg f bine textul legii
carmenmur a scris:
consulta un avocat

consulta un profesionist in insolventa
corect