Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum se incadreaza in cartea de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum se incadreaza in cartea de munca

Buna ziua revin cu urmatoarea intrebare cum voi fi trecuta in cartea de munca acum dupa ce am adus diploma de absolvire a facultatii de Stiinte Ecconomice profilul Contabilitate si Informatica de Gestiune si am luat si diploma de liceenta?
Va multumesc
[in nomenclatorul muncii unde se incadreaza profilul de contabilitate si informatica de gestiune?:(
Aveti o plaja foarte mare de posturi ce le puteti ocupa . De la economist in orice departament, serviciu, birou, cu toate nuantele de economist, contabil, inspector personal, asistent, sef birou, sef serviciu, pana la ministru al finantelor daca partidul va insarcineaza. Am avut si ministru al agriculturii un informatician parca, un ministru al sanatatii care era economist, etc.
Sunt fapte reale ce am spus si cunoscute, dar aici le-am spus doar ca o gluma si va rog sa nu va suparati ca mai glumim. E bine sa visam, ca e pe gratis.
Adriantot, moderator