Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii sugestie" rating recomandari
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

sugestie" rating recomandari

Ma gandeam sa facem asa cum exista un rating de popularitate sub care sunt afisate un nr de aplauze si un buton langa el sau pe profilul de consultant, unde sunt afisate nr de recomandari. Avocatilor le-ar fi foarte utile, dar nu numai, ne ajuta pe toti sa ne intrecem in a ajuta si mai cu sarg ca un spirit de concurenta si competenta, nu ca nu ar fi fost pana acum:">Ce ziceti, este o idee buna sau nu?
:D
in concluzie, ati dori langa iconita unde se arata nr de aplauze sa fie afisate si nr de recomandari in sensul de a fi mai la vedere?
ContSters87904, utilizator
Nu :D

Dar, tocmai mi-a venit o idee. Pornind de la ce am spus mai sus care se leaga si cu ce ai spus tu. Nu are rost sa scriem "da, asa e" sau cu alte cuvinte acelasi raspuns.
Putem da vot pentru raspunsul respectiv ca fiind corect si aceasta sa apara undeva intr-un colt al mesajului.
Adica, eu, pun o intrebare si primesc mai multe raspunsuri diferite. Dar un raspuns, sa zicem, are mai multe voturi decat celelalte raspunsuri. E clar atunci ca raspunsul ala se apropie de adevar (am spus "se apropie" pentru ca adevarul nu e batut in cuie).
Acuma, nu stiu cum se impaca asta cu recomandarea.

Poate ma ajuta cineva daca ideea e buna. Daca e proasta... asta este. :D
Ideea mi se pare foarte buna...:)
GabrielaA a scris:

Nu :D

Dar, tocmai mi-a venit o idee. Pornind de la ce am spus mai sus care se leaga si cu ce ai spus tu. Nu are rost sa scriem "da, asa e" sau cu alte cuvinte acelasi raspuns.
Putem da vot pentru raspunsul respectiv ca fiind corect si aceasta sa apara undeva intr-un colt al mesajului.
Adica, eu, pun o intrebare si primesc mai multe raspunsuri diferite. Dar un raspuns, sa zicem, are mai multe voturi decat celelalte raspunsuri. E clar atunci ca raspunsul ala se apropie de adevar (am spus "se apropie" pentru ca adevarul nu e batut in cuie).
Acuma, nu stiu cum se impaca asta cu recomandarea.

Poate ma ajuta cineva daca ideea e buna. Daca e proasta... asta este. :D

nu vb de acelasi lucru eu cred ca nu ma intelegeti deloc. nu vb de un buton de recomandari ci doar de o AFISARE a nr de recomandari. insa este buna si ideea dvs dar sunt 2 lucruri diferite le putem face pe amandoua.
ContSters87904, utilizator