Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit D 101
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

D 101

Completez D 101...la validare e ok....dar pe stare declaratii la Anaf....imi spune textual..........eroare de validare....eroare regula: R10: d_prof=1 - bifa pt. (cod_oblig. =103 sau 104) si luna=01 an=2017 Ce dracu vrea sa zica? Ca mi-a mancat ficatii Anaf-ul asta...Va multumesc!!
patrician, utilizator
D-na Cristina, ati depus cu varianta de azi 20.02.2018? Logic cu 20...dar intreb... Aveti la impozit 103 sau 104? Deci in partea de sus...pana la punctul A...nu ati bifat nimic si la perioada ati lasat 01.01.2017 -31.12.2017
patrician, utilizator
Am depus aceeasi varianta de ieri. Cod impozit 103, perioada 01.01-31.12.2017. În rest, nu am bifat nimic, eu neavând modificări în timpul anului.
D-na Cristina,ce pacat ca ati depus-o ieri....azi e una noua.....calda !!! Doamneeee
patrician, utilizator