Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Câți bani ar trebui să primesc?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Câți bani ar trebui să primesc?

Ce salariu primesc in mana la sfarsitul lunii la un program de lucru de 24 de ore lucru si 48 de ore liber in sectorul securitate si paza...si ce sporuri trebuiesc sa cuprinda contractul de munca....???
Manuela Rășină, administrator
Precizez: Cei doi colegi fac 180-192 de ore/ luna (12 ore 9noapte unul, si 12,ore o noapte celalalt),Iar noi cei trei mai vechi face 240-264 ore/luna ,24 ore servici si 48 ore liber. Nu se acorda spor de noapte si nici de Weekend, contractele individuale sunt facute pe minim economie la 8ore/zi cu smbete/duminici libere.. O zi buna