Forum Discuţii juridice Executare silită Sechestru Masina
Discuție deschisă în Executare silită

Sechestru Masina

Cum pot afla daca exista sechestru pus pe o masina si daca pot iesi in strainatate cu ea? Sunt din alt oras si masina mea e pe numele parintilor
aliceTudor, utilizator
Salut ,,,Am și o Problemă ,pot intra cu mașina în țară daca cei de la banca au pus masina sub sechestru ??mașina e pe numele socrului meu ,,m-ar interesa dacă aș putea să ajung cu mașina acasă ,Sau o opresc la vamă??masina e înscrisă pe România ,!!!
Stamate1991, utilizator