Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Suprafata utila a apartamentelor de pe scara blocului
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Suprafata utila a apartamentelor de pe scara blocului

Buna ziua !
Va rog sa-mi spuneti de unde pot afla valorile suprafetelor utile ale apartamentelor de pe scara blocului .
Ar fi utila alta sursa decat asociatia de proprietari .
Multumesc !
O informatie foarte utila .
Daca fac o cerere la Primarie ( urbanism ) sunt obligati sa-mi ofere valorile corecte ale suprafetelor utile ale
apartamentelor de pe o scara de bloc ?