Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Am probleme cu administratora de bloc unde ma ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Am probleme cu administratora de bloc unde ma indrumati sa merg, la primarie nu am primit nici un fel de ajutor!

De foarte multa vreme, ma confrunt cu probleme uriase privind plata intretinerii la bloc din culpa administratorei, cui sa ma adresez, am 7000 de lei intretinere de plata si tot 7000 de lei penalizari este posibil asa ceva, nu este prima data cand se ajunge la asemenea sume uriase!
Este enorm ...sunteti contorizati? Administratorul trebuia sa verifice intretinerea inainte de afisare.