Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cine si cum poate rezilia un contract de administrare ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cine si cum poate rezilia un contract de administrare bloc cu un PFA?

Mutlumesc.
In ce conditii au fost alesi membrii comitetului si presedintele?
Care au fost motivele contestarii in instanta a adunarii generale in care s-au desfasurat alegerile?