Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Aviz functionare restaurant mobil
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Aviz functionare restaurant mobil

Este vreo diferenta in vederea obtinerii avizului de functionorare intre un autovehicul tip fastfood (rulota) si o remorca special destinata/amenajata
tip fast food?
Multuesc
Ar fi mai ok sa intrebati la RAR dar daca remorca a fost omologata si a functionat intr o tara UE deobicei se omologheaza si in tara...Dar mai bine intrebati exact la ei, la RAR. Ar fi ok sa aveti si o copie la acte sa va spuna exact...
RAR da aviz de omologare/ raspunsuri numai pe documentele de achizitie si dupa ce verifica autovehiculul pe banc.