Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cea mai buna varianta pt divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cea mai buna varianta pt divort

Buna ziua. As dori sa stiu care este cea mai buna modalitate de a divorta in cazul in care sotul meu lucreaza in strainatate, suntem casatoriti in Bucuresti si eu locuiesc in alt judet. El este din Bucuresti si vine in tara ocazional. Am citit despre mediatori. Este nevoie de o singura infatisare a amandurora la mediator?
Va multumesc