avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 743 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Cea mai buna varianta pt divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Cea mai buna varianta pt divort

Buna ziua. As dori sa stiu care este cea mai buna modalitate de a divorta in cazul in care sotul meu lucreaza in strainatate, suntem casatoriti in Bucuresti si eu locuiesc in alt judet. El este din Bucuresti si vine in tara ocazional. Am citit despre mediatori. Este nevoie de o singura infatisare a amandurora la mediator?
Cel mai recent răspuns: Oana456 , utilizator 17:26, 20 Ianuarie 2019
Va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Divort, ambii soti in strainatate catalinstanescu catalinstanescu Buna ziua , am si eu o intrebare ,baiatul meu s-a casatorit in septembrie anul trecut .Casatoria celor doi s-a derulat pe parcursul a doua luni ,dupa care a ... (vezi toată discuția)
Divort rapid alexiastefania alexiastefania As dori sa-mi spuneti care este cea mai rapida si mai putin costisitoare cale de a divorta. Va multumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Intrebare divort deeariri deeariri va rog sa-mi spuneti cum se procedeaza in cazul unui divort la notar in cazul in care sunt doi copii majori daca se poate divorta de la prima intalnire la ... (vezi toată discuția)