avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 934 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva TLHS Bucuresti.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva TLHS Bucuresti.

Am lucrat ca Strungar in perioada 1970-- 1983 unde gasesc arhiva pt adeverința de Grupa 2. Ma numesc Scarlat Ghiorghe- si locuiesc în orașul Voluntari jud .Ilfov.Tlf. 0787784958.
Cel mai recent răspuns: Metelet stefan , utilizator 14:36, 17 Ianuarie 2024
Bună ziua,

Am un bătrânel pentru care caut vechimea de la TLHS, cunoscuta sub ultima denumire Tungal Metrou S.A. După mulți bani cheltuiți, am reușit sa aflu unde se găsește arhiva TLH SA.
Dacă mai aveți nevoie de adeverințe de sporuri, vechime etc, le găsiți la Best Archive Srl, din strada Gura Leului, nr 53A, sat Roșu, comuna Chiajna, județul Ilfov. Telefon 0762 686 022.
Sper sa va fie de folos.

Alin Blaj a scris:

Am lucrat ca Strungar in perioada 1970-- 1983 unde gasesc arhiva pt adeverința de Grupa 2. Ma numesc Scarlat Ghiorghe- si locuiesc în orașul Voluntari jud .Ilfov.Tlf. 0787784958.

Pentru cei care au lucrat la TLHS SUT București mergeți la fostele birouri la etajul 2 biroul 202 din str drumul Sabareni Nr 24-26 sec 6 Buc pentru a va ridica adeverințe grupe.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua revin iar pe comunitatea avocatnet.ro, dupa un lung ... zalu zalu buna ziua revin iar pe comunitatea avocatnet.ro, dupa un lung proces anevoios si stufos si cu taxe platite la posta romana , cereri depuse peste tot la toate ... (vezi toată discuția)
Caut arhiva timb bucuresti ghinitamanole ghinitamanole am fost angajat in 1972 si ca tot omu vreau sa ies la pensie.. nu o gasesc nu dau de ea.. stie cineva de aceasta firma unde se gaseste arhiva? (vezi toată discuția)
Obtinere documente de la firma care nu mai exista dinosaurusttt dinosaurusttt Buna ziua! Tatal meu a lucrat la Intreprinderea Tilib Bucuresti - Santierul 8 Timisoara, intre anii 1978 si 1986 incadrat in munca grupa II. Urmeaza sa ... (vezi toată discuția)