Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva TLHS Bucuresti.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva TLHS Bucuresti.

Am lucrat ca Strungar in perioada 1970-- 1983 unde gasesc arhiva pt adeverința de Grupa 2. Ma numesc Scarlat Ghiorghe- si locuiesc în orașul Voluntari jud .Ilfov.Tlf. 0787784958.
Bună ziua,

Am un bătrânel pentru care caut vechimea de la TLHS, cunoscuta sub ultima denumire Tungal Metrou S.A. După mulți bani cheltuiți, am reușit sa aflu unde se găsește arhiva TLH SA.
Dacă mai aveți nevoie de adeverințe de sporuri, vechime etc, le găsiți la Best Archive Srl, din strada Gura Leului, nr 53A, sat Roșu, comuna Chiajna, județul Ilfov. Telefon 0762 686 022.
Sper sa va fie de folos.

Alin Blaj a scris:

Am lucrat ca Strungar in perioada 1970-- 1983 unde gasesc arhiva pt adeverința de Grupa 2. Ma numesc Scarlat Ghiorghe- si locuiesc în orașul Voluntari jud .Ilfov.Tlf. 0787784958.

Pentru cei care au lucrat la TLHS SUT București mergeți la fostele birouri la etajul 2 biroul 202 din str drumul Sabareni Nr 24-26 sec 6 Buc pentru a va ridica adeverințe grupe.