Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... La adunarea generală a proprietarilor s-a hotărât ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

La adunarea generală a proprietarilor s-a hotărât ca locatarii care au câini să plăteasca în plus la întreținere suma de 5 lei. Vă rog să îmi spuneți cât de legală este această hotărâre

Bună ziua.La adunarea generală a proprietarilor s-a hotărât ca locatarii care au câini să plăteasca în plus la intreţinere suma de 5 lei. Vă rog să îmi spuneţi cât de legală este această hotărâre, în baza cărei legi mi se cer aceşti bani si dacă pot face contestaţie. Vă mulţumesc.
Manuela Rășină, administrator
Daca s-ar putea introduce in tigari o substanta sa ii faca sa numai fumeze pentru totdeauna, ar fi suficient...Aceia care fumeaza in lift si pe scara blocului, pana ies afara (si chiar afara) nu sunt altceva decat criminali!
Cand puneti egalitate intre oameni si animale nu mai am ce comenta