Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general decl 100 si 102
Discuție deschisă în Contabilitate în general

decl 100 si 102

buna ziua, ce decl depun daca firma nu mai are angajati?depun 100 si 102 pe zero?
imago_expert a scris:

Am depus astazi la sectorul 3 un 010 cu scoaterea salariatilor si mi-au cerut copii dupa deciziile de incetare CIM. Ca si cum ei ar sti cati angajati are firma la un moment dat ca sa vada ca am ramas fara.

As dori sa stiu in ce lege scrie acest lucru? ....???