Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Două vecine stau cu ușile deschise iar câinii lor ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Două vecine stau cu ușile deschise iar câinii lor latră toată ziua pe palier. Nu ne putem odihni deloc din cauza lor, ce măsuri se pot lua?

Buna ziua,am doua vecine care fiecare din ele au cate un caine,stau cu usile deschise de la apartamente(stau una langa alta),si cainii aia latra toata ziua pe palier,nu ne putem odihni deloc din cauza lor.Ce masuri se pot lua impotriva lor sa nu mai deranjeze? Multumesc anticipat!
Manuela Rășină, administrator
Multumesc frumos!
Cu drag !!!