Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... daca se prescrie amenda pt neprimirea p.v
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

daca se prescrie amenda pt neprimirea p.v

daca se prescrie amenda pt.neprimirea p.v conform o.g 2 2001 art.14 se prescrie si suspendarea dreptului de a conduce autovehicole acsta fiind suspendat pt depasirea vitezei
@Analore. Corecta interventia dvs.
Succes!