Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... interogatoriul
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

interogatoriul

as dori sa aflu cat mai multe detalii despre desfasurarea unui interogatoriu (mijloc de proba). sunt parte in cadrul unui proces civil si la urmatorul termen am fost citat cu aceasta specificatie. ma intereseaza cine formuleaza intrebarile, cine le pune, cam cate pot fi....orice informatie despre acest subiect.
va multumesc!
Interogatoriul il intocmiti tipizat, si va prezentati cu el la terrmenul de judecata .Sa nu cumva sa-l depuneti inainte de termen.
acum am citit raspunsul dumneavoastra.

va multumesc!
partea care a formulat cererea de chemare in judecata va pune neste intrebari prin intermediul instantei.