Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Poprire
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Poprire

IN URMA UNUI CREDIT NEACHITAT LA TIMP DIN MOTIVE PERSONALE, MI S-A INFINTAT POPRIRE PRINTR-UN TITTLU EXECUTORIU.PROBLEMA MEA ESTE URMATOAREA:EXECUTORUL A TRIMIS IN ACELASI TIMPINFIINTAREA POPRIRII SI LA LOCUL DE MUNCA SI LA BANCA UNDE MI SE LIVREAZA SALARIUL PE CARD.DECI IN FIECARE LUNA MI SE OPRESTE O DATA LA SERVICI 1/3, DIN RESTUL SALARIULUI BANCA UNDE MI SE LIVREAZA SALARIUL PE CARD IMI IA IAR1/3 DIN RESTUL SUMEI RAMASE DIN SALARIU.VA ROG DC MA POATE AJUTA CINEVA CU UN SFAT !:((
buna ziua.
orice executare silita se poate contesta de cei interesati sau vatamati prin executare .
pana la solutionarea contestatiei, solicitati suspendarea executarii silite.
se plateste taxa de timbru . daca credeti ca nu va descurcati, apelati la un avocat pt. redactarea contestatiei.