Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... schita cadastrala modificata
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

schita cadastrala modificata

In cazul modificarii schitei cadastrale la solicitarea vanzatorului, in vederea incheierii CVC pentru o suprafata mai mica decat cea promisa, se poate recupera de catre cumparator lotul neinscris in CF si lipsa vizibila din schita cadastrala cu rea-credinta? ce se intampla cu acea parcela?
Va multumesc pentru opinie!